Yhteystiedot

Hae yhteystiedoista

Hakua voit rajata palvelun ja alueen avulla. Vapaa haku -kenttään voit kirjoittaa hakemasi henkilön tai yksikön nimen.
 

Hakutulokset

Nimi Palvelu Tehtävä Alue Puhelinnumero
Pesu Sari asumispalvelut, päiväaikainen toiminta, hallinto, palvelutoiminnan johto aluepäällikkö Järvenpää 0403048096
Pulkkinen Johanna asumispalvelut, päiväaikainen toiminta, hallinto, palvelutoiminnan johto aluepäällikkö Hämeenlinna 0403048097
Reunanen Kirsi asumispalvelut, päiväaikainen toiminta, hallinto, palvelutoiminnan johto aluepäällikkö Karkkila 0403048098
Siltala Merja asumispalvelut, perhehoito, päiväaikainen toiminta, hallinto, palvelutoiminnan johto aluepäällikkö Porvoo 0403048099
Lahtinen Miia asumispalvelut, päiväaikainen toiminta, perhehoito, hallinto, palvelutoiminnan johto, kuntayhtymän johto johdon assistentti Mäntsälä 0403047485
Tuuli Laura asumispalvelut palvelupäällikkö Järvenpää 0403047470
Avovaara Riitta asumispalvelut, päiväaikainen toiminta palvelupäällikkö Lahti, Orimattila 403048112
Hiltunen Tiia asumispalvelut, päiväaikainen toiminta palvelupäällikkö Mäntsälä, Hyvinkää 0403047297
Hyvärinen Marko asumispalvelut, päiväaikainen toiminta palvelupäällikkö Porvoo 0403047380
Ikonen Toni asumispalvelut, päiväaikainen toiminta palvelupäällikkö Kerava 0403047641
Jääskeläinen Riitta asumispalvelut, päiväaikainen toiminta palvelupäällikkö Vihti 0403047442
Kauppinen Salla asumispalvelut palvelupäällikkö Kerava, Tuusula, Järvenpää 0403047683
Keskinen Jarno asumispalvelut palvelupäällikkö Espoo, Kauniainen 0403047116
Kilkkinen Marika asumispalvelut, päiväaikainen toiminta palvelupäällikkö Järvenpää 0403047542
Koivumäki Era asumispalvelut, päiväaikainen toiminta palvelupäällikkö Espoo 0403047619
Kortelainen Janne asumispalvelut, päiväaikainen toiminta palvelupäällikkö Lohja, Karkkila 0403047199
Koski Miia asumispalvelut palvelupäällikkö Nurmijärvi 0403047187
Meriläinen Laura asumispalvelut, päiväaikainen toiminta palvelupäällikkö Karkkila 0403048327
Mikkola Pirjo asumispalvelut palvelupäällikkö Porvoo 0403047118
Mäkinen Vesa asumispalvelut, päiväaikainen toiminta palvelupäällikkö Vantaa 0403048191
Mäkisalo Heidi asumispalvelut, päiväaikainen toiminta palvelupäällikkö Janakkala, Hämeenlinna 0403047228
Pulkkinen Leena asumispalvelut, päiväaikainen toiminta palvelupäällikkö Askola, Loviisa 0403047256
Rees Marja asumispalvelut, päiväaikainen toiminta palvelupäällikkö Raasepori, Kirkkonummi 0403047172
Saloranta Heli asumispalvelut, päiväaikainen toiminta palvelupäällikkö Lohja 0403047233
Tervonen Petri asumispalvelut, päiväaikainen toiminta palvelupäällikkö Mäntsälä 0403047271
Örnberg Mervi asumispalvelut, päiväaikainen toiminta palvelupäällikkö Vihti, Lohja 0403047443
Vertainen Eija asumispalvelut, päiväaikainen toiminta palvelupäällikkö Hämeenlinna 0403048199
Erillisasunnot Enäranta asumispalvelut Vihti 0403047449
Erillisasunnot Kotikolo asumispalvelut Mäntsälä 0403047305
Erillisasunnot Lampipuisto (yläkerta) asumispalvelut Järvenpää 0403047213
Erillisasunnot Myllykallio asumispalvelut Lohja 0403047194
Erillisasunnot Rivitalo asumispalvelut Askola 0403047123
Erillisasunnot Sointula asumispalvelut Tuusula 0403047391
Perhepalvelukeskus Tikkarelli jaksovaraukset asumispalvelut Järvenpää 0403047473
Perhepalvelukeskus Tikkarelli Peipot, Peukaloiset asumispalvelut Järvenpää 040 304 7472, 7474
Perhepalvelukeskus Tikkarelli Pääskyt asumispalvelut Järvenpää 0403047471
Rivitalo B-talo asumispalvelut Nurmijärvi
Rivitalo Neilikka asumispalvelut Lohja 0403047352
Ryhmäkoti asumispalvelut Askola 0403047121
Ryhmäkoti Allikoti asumispalvelut Lohja 0403047238
Ryhmäkoti Apilatalo asumispalvelut Espoo 0403047106
Ryhmäkoti Asemansilta asumispalvelut Kerava 0403047210
Ryhmäkoti A-talo asumispalvelut Hämeenlinna 0403048126
Ryhmäkoti A-talo asumispalvelut Janakkala 0403048117
Ryhmäkoti A-talo asumispalvelut Nurmijärvi 0403048271
Ryhmäkoti Auringonvalo asumispalvelut Kirkkonummi 0403047111
Ryhmäkoti Aurinko (yläkerta) asumispalvelut Vihti 0403047444
Ryhmäkoti Autismitalo asumispalvelut Askola 0040 304 7122 ja 7124
Ryhmäkoti B-talo asumispalvelut Hämeenlinna 0403048201
Ryhmäkoti B-talo asumispalvelut Janakkala 0403048128
Ryhmäkoti C-talo asumispalvelut Janakkala 0403048120
Ryhmäkoti C-talo asumispalvelut Nurmijärvi 0403048272
Ryhmäkoti D/F-talot asumispalvelut Hämeenlinna 0040 304 8192(D) ja 7510 (F)
Ryhmäkoti D-talo asumispalvelut Janakkala 0403048127
Ryhmäkoti Eerikki asumispalvelut Mäntsälä 0403047272
Ryhmäkoti E-talo asumispalvelut Hämeenlinna 0403048165
Ryhmäkoti Ettan asumispalvelut Lohja 0403047324
Ryhmäkoti Grani asumispalvelut Kauniainen 0403047463
Ryhmäkoti Hakamaan tila asumispalvelut Lahti 403048260
Ryhmäkoti Hansakallio Masto asumispalvelut Espoo 0403048360
Ryhmäkoti Hansakallio Styyrpuuri asumispalvelut Espoo 0403048364
Ryhmäkoti Hansakallio Vantti asumispalvelut Espoo 0403048362
Ryhmäkoti Hemma asumispalvelut Lohja 0403047326
Ryhmäkoti Iltatuuli asumispalvelut Karkkila 0403047189
Ryhmäkoti Jekkula asumispalvelut Lohja 0403047325
Ryhmäkoti Jooseppi asumispalvelut Porvoo 0403047378
Ryhmäkoti Jänismäki asumispalvelut Espoo 0403047107
Ryhmäkoti Kaisla (alakerta) asumispalvelut Vihti 0403047449
Ryhmäkoti Kaneli asumispalvelut Lohja 0403047351
Ryhmäkoti Kangasrousku asumispalvelut Tuusula 0403047399
Ryhmäkoti Kangasvuokko asumispalvelut Tuusula 0403047402
Ryhmäkoti Karkkula asumispalvelut Mäntsälä 0403047273
Ryhmäkoti Karuselli asumispalvelut Karkkila 0403047611
Ryhmäkoti Katinkulma asumispalvelut Vihti 0403047451
Ryhmäkoti Katrilli asumispalvelut Vantaa 0403047422
Ryhmäkoti Keltainen talo asumispalvelut Orimattila 0403047787
Ryhmäkoti Koivurinne asumispalvelut Mäntsälä 0403047276
Ryhmäkoti Kolmiapila asumispalvelut Tuusula 0403047401
Ryhmäkoti Kotipesä asumispalvelut Lohja 0403047237
Ryhmäkoti Kumpurinne asumispalvelut Mäntsälä 0403047303
Ryhmäkoti Kymppi asumispalvelut Tuusula 0403047400
Ryhmäkoti Käpälämäki asumispalvelut Espoo 0403047103
Ryhmäkoti Lakkamaa asumispalvelut Raasepori 0040 304 7176, 7177, 7179
Ryhmäkoti Lampipuisto (alakerta) asumispalvelut Järvenpää 0403047686
Ryhmäkoti Leinikki asumispalvelut Nurmijärvi 0403047340
Ryhmäkoti Leppis asumispalvelut Mäntsälä 0403047275
Ryhmäkoti Lilliputti asumispalvelut Vihti 0403047450
Ryhmäkoti Maininkikoti asumispalvelut Espoo 0403047104
Ryhmäkoti Martti-Fillari asumispalvelut Hyvinkää 0403047151
Ryhmäkoti Martti-Keskitupa asumispalvelut Hyvinkää 0403047152
Ryhmäkoti Martti-Vauhtipää asumispalvelut Hyvinkää 0403047153
Ryhmäkoti Muskotti asumispalvelut Lohja 0403047350
Ryhmäkoti Mäntykoti asumispalvelut Mäntsälä 0403047286
Ryhmäkoti Mäntynummi asumispalvelut Raasepori 0403047173
Ryhmäkoti Norppa asumispalvelut Vantaa 0403047418
Ryhmäkoti Norppala asumispalvelut Vantaa 0403047425
Ryhmäkoti Omenatarha A-talo asumispalvelut Porvoo 0403048300
Ryhmäkoti Omenatarha B-talo asumispalvelut Porvoo 0403048301
Ryhmäkoti Omenatarha C-talo asumispalvelut Porvoo 0403048302
Ryhmäkoti Oravamäki asumispalvelut Porvoo 0403047362
Ryhmäkoti Pajula asumispalvelut Mäntsälä 0403047274
Ryhmäkoti Peuralaakso asumispalvelut Porvoo 0403047361
Ryhmäkoti Polkka asumispalvelut Vantaa 0403047421
Ryhmäkoti Punainen talo asumispalvelut Orimattila 0403047788
Ryhmäkoti Päivänsäde asumispalvelut Porvoo 0403047367
Ryhmäkoti Pässitalo asumispalvelut Vihti 0403047448
Ryhmäkoti Rillikoti asumispalvelut Vihti 0403047445
Ryhmäkoti Ruusupelto asumispalvelut Kirkkonummi 0403047112
Ryhmäkoti Sateenkaari asumispalvelut Nurmijärvi 0403047338
Ryhmäkoti Seiska asumispalvelut Porvoo 0403047365
Ryhmäkoti Seniorputti asumispalvelut Vihti 0403047446
Ryhmäkoti Sinikuusi asumispalvelut Porvoo 00040 304 xxx
Ryhmäkoti Sinisiipi asumispalvelut Nurmijärvi 0403047339
Ryhmäkoti Sointula B-ryhmä asumispalvelut Tuusula 0403047392
Ryhmäkoti Sointula C-ryhmä asumispalvelut Tuusula 0403047393
Ryhmäkoti Tarvaskoti asumispalvelut Mäntsälä 0403047279
Ryhmäkoti Toivola asumispalvelut Lohja 0403047236
Ryhmäkoti Tuulenpesä asumispalvelut Karkkila 0403047190
Ryhmäkoti Tähkämäki asumispalvelut Porvoo 0403047368
Ryhmäkoti Unelma asumispalvelut Kirkkonummi 0403047115
Ryhmäkoti Vallinoja 1 (alakerta) asumispalvelut Vantaa 0403047439
Ryhmäkoti Vallinoja 2 (yläkerta) asumispalvelut Vantaa 0403047419
Ryhmäkoti Vallinoja 3 (yläkerta) asumispalvelut Vantaa 0403047440
Ryhmäkoti Vaskipolku asumispalvelut Mäntsälä 0403047307
Ryhmäkoti Virrenkulma 1 asumispalvelut Kerava 0403047229
Ryhmäkoti Virrenkulma 2 asumispalvelut Kerava 0403047231
Erillisasunnot Rivitalo asumispalvelut Orimattila 0403047789
Rivitalo Hansakallio asumispalvelut Espoo 0403048365
Rivitalo Ystävyyden koti asumispalvelut Kirkkonummi
Erillisasunnot Rivitalo asumispalvelut Orimattila 0403047789
Rivitalo Hansakallio asumispalvelut Espoo 0403048365
Rivitalo Ystävyyden koti asumispalvelut Kirkkonummi
Kivelä Sanna asumispalvelut palvelupäällikkö Mäntsälä 0403047822

Eteva kuntayhtymä

Postiosoite
Eteva PL 43 (Karhukuja 1)
04601 Mäntsälä

Laskutusosoite
Eteva PL 272
00026 Basware

Verkkolaskutus
0003702033009 BAWCFI22

Puhelinvaihde
020 692 100 (ma-pe 8-16)

Kirjaamo
kirjaamo@eteva.fi

Sähköposti
info@eteva.fi

Y-tunnus
0203300-9